Somfy Expert

Somfy hayatımızı oldukça kolaylaştırmak ve daha konforlu bir yaşam elde etmemiz amacı ile üretilmiş ürünlerdir. Evinizden çıkarken tek bir düğmeye basarak evde yer alan tüm perdeler ya da panjurlar kapanabilir. Yine tek bir düğme vasıtası ile tüm perdeler ve panjurların açılması kolay bir şekilde sağlanabilmektedir.

Kullanımının kolay olmasının yanı sıra kurulumu da oldukça basittir. Hem evinizi hem de ailenizi korumaya yaramaktadır. Ürünlerin sensörleri de oldukça gelişmiştir. Örneğin güvenliğinizi sağlamak amacı ile üretilen kameraların sensörleri son teknolojidir. Üstelik akıllı telefonlarınız vasıtası ile her yerden evinizi kontrol etmeniz mümkün hale gelecektir. Alarm çaldığı zaman da hemen bilgi sahibi olursunuz.

Evdeki perde ve panjurların açılıp kapanmasını sağlayan ürünler sayesinde de siz evde yokken bile açılıp kapanması gerçekleşecektir. Böylece enerji tasarrufu da sağlanmış olacaktır. Bu gibi daha birçok özellik sayesinde hayatınız eskiye nazaran çok daha kolay hale gelmiş olacaktır.

Örneğin yaz mevsimi geldiği zaman evimizin daha serin olmasını isteriz. Güneş yön değiştirdiği anda siz de panjurların bu duruma uygun şekilde kapanması sağlanabilmektedir. Üründe güneş sensörü bulunduğu için güneşli havalarda evin içerisinde olan mobilyalara ve tüm eşyalara zarar gelmemesi için otomatik olarak kapanacaktır. Ayrıca açılma ya da kapanma sırasında panjurlar herhangi bir engel ile karşılaşırsa panjura zarar vermeden anında durabilme özelliğine sahiptir.

Firmamız her konuda müşterilerine kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Siz de bu konuda hizmet almak istiyorsanız ve kaliteli bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız içiniz rahat bir şekilde bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz alanında uzman işini layıkıyla yerine getiren çalışanlardır. Siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet veriyor olmaktan mutluluk duyacağız.

Somfy özellikle son 50 senedir birçok insanın hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. Siz de hayatınızın daha kolay hale gelmesini istiyorsanız bu ürünleri kullanarak daha konforlu bir yaşam elde edebilirsiniz. Ürünlerin tamamı en yeni teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerin kalitesini denetlemek amacı ile sayısız testten geçmektedir.

Somfy ürünlerin tamamının çevre dostu olması onları daha tercih edilebilir kılmaktadır. İçerisinde bulunduğu binaların yararları ve kullanıcıların daha konforlu bir yaşam elde etmesi amacı taşımaktadır. Siz de bu ürünlerden birine sahip olarak yaşamınızı çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Ürünler hepsi de birbirini tamamlamaktadır. Üstelik bu ürünler başka markaya sahip ekipmanlar ile kullanılması da mümkündür.

Ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun bunun yanında kaliteli bir hizmet de çok büyük önem arz etmektedir. Ürünlerin temini ve kurulumu aşamasında firma tercihi çok mühim olacaktır. Firmamız bünyesinde çalışan uzmanlarımız oldukça deneyimli ve profesyoneldir. Kaliteli bir hizmet için bizleri tercih edebilirsiniz. Konu ile alakalı daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

KONUŞMAYI BAŞLAT
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?