Otomatik Kapı

Liberty Kapı olarak müşterilerimize otomatik kapı hizmeti vermekteyiz. Bu alanda birçok firma mevcuttur. Fakat kaliteli ve alanında uzman bir firma ile çalışmak son derece önemlidir. Firmamız da son derece tecrübeli ve yaptığı işe önem vermektedir. Otomatik kapı sistemleri olarak en gelişmiş üretim sistemine sahibiz. Bu nedenle bu alanda en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Sizler de dilerseniz firmamıza ziyarette bulunarak buna kendiniz şahit olabilirsiniz.

Bu kapıları üreten firma olarak kaliteli malzemeler ve profesyonel bir hizmet vererek müşterilerimizi memnun etmeyi arzuluyoruz. Üretim aşamasından sonra montaj aşamasına geçildiği zamanda da aynı hassasiyet ve titizlikle hizmet vermekteyiz.

Bu kapılar birçok amaca hizmet etmesi için tercih edilmektedir. Bunlara fotoselli kapılar, garaj kapıları ve bahçe kapıları örnek verilebilir. Otomatik kapı tüm bunlara verilen genel bir isimdir. Kısaca ifade etmek gerekirse bir kumanda vasıtası ile ya da elektrik ile çalışan tüm kapılar bu şekilde nitelendirilmektedir. Hareket sensörü bulunan kapılar da bu şekilde adlandırılmaktadır.

Eğer böyle bir kapıya ihtiyaç duyuyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz işine son derece önem vermektedir. Montaj hizmeti sırasında da sizlere oldukça kaliteli hizmet vermektedirler.

Fotoselli Kapılar

Fotoselli kapılar otomatik kapılar arasında yer alan kapılardandır. Binalarda daha emniyetli ve rahat bir geçiş sağlanması amacı ile kullanılmaktadır. Bu kapılar kayar, döner ya da kanatlı şekilde olmaktadır. Bu tür kapılar sayesinde binaya giren tüm misafirler çok daha iyi bir şekilde karşılanmış olacaktır. Ayrıca içeride bulanan iklim de çok daha iyi bir şekilde korunmuş olacaktır. İçeri giren insan trafiğinin daha hafif olmasına da sebep olmaktadır. Bu kapılar iç ya da dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Tasarımları da oldukça çeşitlidir. Bazen yarım daire bazen tam daire bazen de yay parçası şeklinde olabilmektedir.

Garaj Kapıları

Garaj kapıları da otomatik olarak nitelendirilen kapı türlerinden biridir. Çünkü bu kapılar da uzaktan kumanda ya da elektrik vasıtası ile çalışmaktadır. Garaj kapıları arabaları kötü hava şartlarından ya da hırsızlık gibi tatsız vakalardan korumak amacı gütmektedir. Teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte bu kapılar tek bir kumanda vasıtası ile kolay bir şekilde açılabilmektedir. Sizler de böyle bir kapıya ihtiyaç duyuyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik kapı fiyatları müşterilerimizin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Firmamız tüm müşterilerine her zaman kaliteli ve profesyonel bir hizmet veriyor olmasına rağmen en uygun fiyatları sunmaktadır. Firmamız fiyatları belirlerken birçok unsuru göz önünde bulundurmaktadır. Siz de fiyatlar ve diğer konular hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Konu ile ilgili personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

KONUŞMAYI BAŞLAT
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?