Bft Motor

Bft Motor hayatımızı daha kolay hale getirmek amacı ile kullanılmaktadır. Bu motorların birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Bahçe kapıları, apartman kapıları ya da otopark kapıları bunlara örnek olarak verilebilir. Hangi alanda kullanılacaksa bu alanlara uygun motor seçimi sağlanmalıdır. Bu motorlar öncelikli olarak kullanıcıların rahatlığını amaçlamaktadır. Kapılarda bulunan mekanizmanın içerisine yerleştirilen motorlar kapının kanadı çok rahat bir şekilde taşıyabilmektedir.

Bu motorlar çok güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle kilitli çalışma özelliğine sahiptir. Olası çarpmalara da karşı kontrol ünitesi mevcuttur. Ayrıca tüm olumsuz hava şartlarında da herhangi bir problem olmadan kullanım sağlanabilmektedir. Bir elektrik arızasında ya da elektrik kesintisinde herhangi bir aksaklık yaşanmayacaktır. Hemen vakit kaybetmeden akü devreye girmiş olacaktır.

Siz de firmamız aracılığı ile bu motorlara sahip olabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Siz de böyle bir hizmetten yararlanmak için bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Bu motorlar sayesinde kapılarınızın 90 dereceye kadar rahat bir şekilde açılması sağlanacaktır. Oldukça kaliteli ve son teknolojiler kullanılarak üretilen bir ürün olmasından dolayı uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet verebilmektedir. Kullanım alanları da oldukça geniştir. Kullanım amacınıza göre tercih edeceğiniz tüm motorlarımızı en kötü hava şartlarında bile herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kilitli bir şekilde çalıştığı içinde oldukça güvenli bir yapıya sahip olan motorlar hayatınızı her alanda daha kolay hale getirmeye devam edecektir. Birçok özelliği içerisinde barındıran bu motorlara Bft güvencesi ile beraber firmamız aracılığı ile kolayca sahip olmanız mümkündür.

Bft Motorları

Liberty Kapı firması olarak Kapı otomasyonunda Bft ürünlerinin yurt içindeki satışı ve dağıtım hizmetini vermekteyiz. Bu hizmetin yanı sıra tecrübeli ve işine önem veren personellerimiz aracılığı ile de kurulum hizmeti de gerçekleştirmekteyiz. Bu İtalyan markası olan bu motorlar oldukça kalitelidir. Bu kalitesine rağmen de oldukça uygun fiyatlıdır.

Bu motorlar bahçe kapısı, otopark kapısı, endüstriyel kapı motorları, site kapısı, garaj kapısı gibi birçok alanda kullanıcılarına hizmet vermektedir. Otopark bariyerlerinde de kullanılmaktadır. Uzaktan kumanda vasıtası ile kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Son teknoloji kullanılarak üretildiği için uzun yıllar kullanıcıya rahat bir kullanım sağlayacaktır.

Firmamız bu ürünlerin satış ve teknik servis hizmetini kaliteli ve profesyonel bir şekilde vermektedir. Bu sistemlere olan talepler her geçen gün daha da fazla artış göstermektedir. Bizler de bu artan talepleri karşılamak amacı ile yeni ürünleri sizler ile buluşturuyoruz. Firmamızın bu konuda vermiş olduğu hizmetlerden dilerseniz sizler de yararlanabilirsiniz. Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz de bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Konu ile ilgili personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

KONUŞMAYI BAŞLAT
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?