Bariyer Sistemleri

Bariyer olarak nitelendirdiğimiz sistemler genellikle kapalı ya da açık otoparklarda kullanılmaktadır. Araç giriş ve çıkışlarının daha rahat olması amacı taşımaktadır. Otoparkların haricinde site girişlerinde otogar ya da havaalanlarında da kullanılmaktadır. Bariyer kollarının uzunlukları değişkenlik gösterebilmektedir. Genel olarak uzunlukları 4, 5, 6, ya da 8 metre şeklindedir.

Kumanda vasıtası ile çalıştığı gibi radar sistemi ya da manyetik alan dedektörü aracılığı ile de çalışabilmektedir. Ama genelde kumanda ile çalıştığına rastlamaktayız. Hangi vasıta kullanılırsa kullansın aynı amaca hizmet etmektedir. Hepsinde de araç giriş ve çıkışlarının kontrolü çok rahat bir şekilde sağlanmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen bariyerler aynı zamanda kartlı ya da otomatik geçiş sistemi ile kontrol edilebilmektedir. Bariyerlerin açılma süresinin sizin tercihinize göre ayarlanması mümkündür. 3 saniye ile 10 saniye arasında kendi isteğinize göre bir süre belirleyebilirsiniz.

Bariyer Çeşitleri

Bahsettiğimiz bariyerler iki şekilde olmaktadır. Bunlardan biri kollu bariyerler diğeri ise mantar bariyerlerdir. Bunları ayrı ayrı açıklayalım.

Kollu Bariyerler

Bunlar genel olarak 3 metre,4 metre, 5 metre ya da 8 metre uzunluğa sahip olmaktadır. Alüminyum borudan oluşan kola sahiptir. Açılma zamanında yatay konumda olan kollar dikey konuma gelmektedir. Bu çeşit en çok tercih edilendir. Böylece çok fazla otomasyon sistemi ile beraber kullanılması mümkündür.

Mantar Bariyerler

Mantar bariyerler kollu olan kadar yaygın olarak kullanılmasa da bazı yerlerde bulunmaktadır. Bu sistem diğerinden biraz farklıdır. Yerin altında bulunan bir sistem ile kurgulanması yapılmaktadır. Araçların geçişine müsaade edilmemesi amacı ile yüzeye doğru çıkması sağlanmaktadır. Sonrasında ise geçiş sağlanması istendiğinde yerin altında bulunan özel olarak tasarlanan kasasına yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Bu işlem kumanda aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bu bariyerler özel olarak tasarlanmıştır.

Firma olarak iki çeşidinin de üretimini gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak diğer alanlarda olduğu gibi bu alanda da oldukça tecrübeli ve profesyonel bir şekilde çalışmaktayız. Gerek üretim aşamasında gerekse montaj hizmeti sırasında aynı hassasiyet ile hareket etmekteyiz.

Bariyer Fiyatları

Bariyer fiyatları belirlenirken birçok faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Bu unsurlara müşterilerimizin talepleri ya da bariyerlerin özelliklerinin nasıl olacağı örnek olarak verilebilir. Firmamız tüm konularda müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu nedenle fiyat konusunda da müşterilerimizi memnun etmeye çalışmaktayız. Çok kaliteli ve profesyonel bir hizmet veriyor olmamıza rağmen diğer firmalar ile karşılaştırıldığında oldukça uygun fiyatlar sunmaktayız.

Firmamız ile servis hizmetinden sonra da iletişime geçebilir her türlü sorununuzu bildirebilirsiniz. Siz de bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz görüşme sağlamak için firmamıza uğrayabilirsiniz. Ayrıca fiyat ya da bir başka konu ile alakalı daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Konu ile ilgilenen personelimiz sizler ile yakından alakadar olacaktır.

KONUŞMAYI BAŞLAT
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?