Somfy Motor

Somfy motor kullanıcıların daha konforlu bir yaşam elde etmesi amacı ile üretilmiştir. Oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olan bu motorların çok fazla kullanım alanı bulunmaktadır. Ama tüm kullanım alanlarında oldukça uzun ömürlüdür. Evlerde perdeleri ve panjurları hiçbir enerji sarf etmenize gerek kalmadan açmaya ve kapamaya yarayan ürünlere sahip bir markadır. Bunun haricinde güvenlik kamerası ya da alarm sistemi gibi güvenlik sistemleri de bulunmaktadır.

Bu kamerayı akıllı telefonlarınız aracılığı ile dilediğiniz her yerden takip edebilirsiniz. Alarm sistemi de aktif olduğu anda yine akıllı telefonlarınız aracılığı ile hemen haberdar olabilirsiniz. Bunun haricinde otomatik kapılarda, bahçe kapılarında ya da garaj kapılarında da kullanılmaktadır. Motor seçimi yapılırken de hangi amaca hizmet edeceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Liberty Kapı olarak firmamız bu motorların satış ve danışmanlığını yapmaktadır. Bunun yanı sıra kurulum vermekteyiz. Hem kurulum hizmetini hem de dağıtım hizmetini gerçekleştirirken büyük bir titizlik ile hareket etmekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz işini layıkıyla yerine getiren tecrübeli personellerdir. Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetin her aşamasında kalitemizden ödün vermeden hareket edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Somfy motor sistemleri sayesinde yerinizden dahi kalmanıza gerek olmadan birçok ihtiyacınızı karşılamanız mümkün hale gelecektir. Evden çıkmadan önce tüm perdeleri tek bir tuş aracılığı ile kolay bir şekilde kapatabilir ya da yine aynı şekilde açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünün en büyük özelliği oldukça pratik olmasıdır. Bunun yanı sıra çok estetik bir görünüme de sahiptir. Pratik oluşu kadar estetik görünmesi de son derece önemlidir. Ürünün uzaktan kumandasında bulunan my isimli tuşu sayesinde tek bir tuş ile belirlemiş olduğunuz favori konuma getirebilmektesiniz.

Bu motorlar evinizde bulunan mobilyaların güneş yüzünden zarar görmesine mani olacaktır. Yalnızca evde değil ofisler de ya da cafelerde de sık sık kullanılmaktadır. Üstelik bu ürünlerin akıllı telefon ya da tabletlerinizden çok rahat bir şekilde kontrolünü ve kumandasını sağlayabilirsiniz. Böylece siz evinizden çok uzaktayken, örneğin bir gezide ya da tatildeyken ürünü rahatlıkla kontrol edebilir açma ya da kapatma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Somfy Motor Özellikleri

bu motorun birçok özelliği bulunmaktadır. Bunlar arasında en önemli olanları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Sahip olduğu tüm ayarlar öncesinde programlanmış bir haldedir.
  • Bu motorlara birden çok aksesuar bağlanabilmektedir.
  • Anahtar ile içten çok rahat bir şekilde açılabilmektedir.
  • Konutlarda ve birçok yerde kullanıma uygundur.
  • Kurulumu oldukça pratik ve güvenlidir.
  • Kullanımı oldukça kolay ve uzun ömürlüdür.
  • Özelleştirilmiş kurulum

Sizler de bu ve daha birçok özelliğe sahip bu motorlara sahip olmak için bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Bu konu ve fiyatlar hakkında da daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KONUŞMAYI BAŞLAT
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?