Sürgü Kapı

Sürgü kapı hem kullanışlı hem de dekoratif olmaları sebebi ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle çok fazla yer kaplamadığı için kullanışlı olarak nitelendirilmektedir. Sürgülü kapılar ya üstten sürgülü ya da alt tarafı raylı şeklinde olmaktadır. Bu şekilde hareket etmesi sağlanmaktadır.

Tek kanatlı çeşitlerinin bulunduğu gibi çift kanatlı çeşitleri de bulunmaktadır. Genellikle çift kanatlılar tercih edilmektedir. Fakat evin şekline ya da dekorasyonuna göre tek kanatlılarında tercih edildiği görülmektedir. Bu tarz kapılar dar koridorlu ya da çok küçük odalara sahip evler için adeta kurtarıcı niteliğindedir.

Eğer siz de dekorasyon ya da sınırlı alanlarınızı daha geniş hale getirmek amacı ile bu kapılardan tercih etmeyi düşünüyorsanız firmamız ile gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz. Liberty kapı olarak yılların tecrübesi ile beraber tüm müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin istek ve arzularına çok önem vermekteyiz.

Çift kanatlı olan sürgülü kapıların kanatlarından bir tanesi diğerinin içerisine girecek şekilde tasarlanmıştır. Üstelik bu kapıları kilitlemek de mümkün olacaktır. Piyasada genellikle manuel olarak tasarlanan kapılar bulunmaktadır. Fakat otomatik olan sürgülü kapılar da bulunmaktadır. Bu tarz kapılar bazen raylı sisteminin çok çabuk bozulabileceğinden endişe duyularak tercih edilmek istenmemektedir. Tam burada bu tarz kapılar için iyi bir firma ile anlaşmak çok büyük önem arz etmektedir. Eğer bizim gibi kaliteli ve tecrübeli bir firma ile çalışırsanız bu tür sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz çok düşecektir.

Bu kapılar ile akordeon kapılar genellikle birbirleriyle karıştırılmaktadır. Çok benzerlik gösterseler de bu iki kapının sahip olduğu mekanizmalar birbirlerinden çok faklıdır. Aralarındaki en büyük fark ise sürgülü olarak nitelendirdiğimiz kapıların hareket ettikleri metal bir zeminin olmasıdır.

Sürgü Kapı Modelleri

Sürgü kapı modelleri çok çeşitlidir. Bunlardan başlıca olanlarından bahsedelim.

Cep Sürgü Kapı

Bu modeller genel olarak tek kanattan oluşmaktadır. Çok fazla alan sıkıntısı çekilen mekanlar için çok önemli bir işleve sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu kapılar için duvarın içinde bir alan açılması gerekmektedir. Böylece kapı açıldığı zaman kanat bu alanın içerisine gizlenmiş olacaktır. Zaten bu özelliğinden ötürü bu isim verilmiştir.

Sürme Kapı

Bu modelde ise genellikle çift kanatlar mevcuttur. Hem altında hem de üstünde ray olan bu model de oldukça fazla tercih edilmektedir.

Rustik Sürgü Kapı

Bu kapılar genellikle maliyetinin daha uyguna gelmesinden dolayı tercih edilmektedir. Bu kapılar ahşap kullanılarak yapılmaktadır.

Sürgü Kapı Fiyatları

Sürgü kapı fiyatları bu konuda en çok merak edilip araştırılan hususlardan bir tanesidir. Firmamız tüm konularda olduğu gibi fiyat konusunda da müşterilerini memnun etmek istemektedir. Bu nedenle kaliteli bir hizmet vermesine rağmen oldukça uygun fiyatlar sunmaktadır. Fiyatlarımızı birçok faktörü göz önünde bulundurarak belirlemekteyiz. Konu ile alakalı ayrıntılı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

KONUŞMAYI BAŞLAT
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?